Aluplast Ideal 4000

Penkių kamerų profilis su 70 mm montavimo gyliu, garantuoja puikiausią šilumos ir garso izoliaciją, o galimybė įstatyti 44 mm pločio stiklopaketą papildomai sumažina šilumos praradimą.
Kombinuoto falco paviršiaus dėka, langų sistema Aluplast Ideal 4000 visiškai apsaugota nuo kondensato, o tai garantuoja montavimo kokybę. Plastikiniams langams iš Ideal 4000 numatytos labai naudingos papildomos galimybės: sandarinimo juostų pakeitimas, galimybė įmontuoti paslėpto drenažo sistemas ir ventiliacines sistemas Basic AIR Plius.
„Aluplast Ideal 4000 “ langai – tai klasikiniai 5 kamerų, 70 mm pločio langai, puikiai tinkantys tiek daugiabučių, tiek ir privačių namų langų stiklinimui. Šie langai atitinka aukštų standartų techninius reikalavimus, yra klasikinės išvaizdos bei patrauklios kainos. Šie langai užtikrina šilumą ir jaukumą jūsų namuose.

„Aluplast Ideal 4000 Round line“modelio langai – 5 kamerų, 70 mm rėmas ir 79 mm pločio varčia , užapvalintų formų langai, kuriuos renkasi tuomet, kai reikia tiesiog gerų ir kokybiškų langų. Jie tinkami ir daugiabučiams, ir privatiems namams. Šie langai turi gerus techninius duomenis, užapvalintų briaunų išvaizdą, bei labai patrauklią kainą.

Techniniai parametrai:

* 5-kamerų langai su vienos kameros stiklo paketu 4x16Arx4GNP (šilumos perdavimo koeficientas 1,3 W/m²-K);
* oro garso izoliacijos rodiklis Rw 34 dB
* stiklo paketo galimybės iki 40 mm storio;
* modernus dizainas;
* didesnė kamera įdiegti patikimą armavimo profilį;
* nuostabus blizgus paviršius;
* aktualus šiuolaikinis dizainas, numatantis užapvalintus kampus tiek iš lauko, tiek iš vidinės lango pusės: IDEAL 4000 ROUND LINE. Round Line serija yra tikras idealas – geriausia šilumos izoliacija savo klasėje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *